Przychodnia EuroMediCare / Aktualności / Przenosimy leczenie na nowy poziom!

Przenosimy leczenie na nowy poziom!Od 1 sierpnia znajdziesz nas w Sky Tower! 

Z początkiem sierpnia będziemy działać w nowej lokalizacji, zaledwie 850 metrów od dotychczasowego położenia. Znajdziesz nas na I. piętrze Galerii Sky Tower przy ul. Powstańców Śląskich 95 we Wrocławiu. Przychodnia Practimed będzie również funkcjonować pod nową nazwą: Przychodnia EuroMediCare. Bez zmian pozostanie grono specjalistów, które w całości przeniesie się do Sky Towera. Dodatkowo, rozszerzymy zakres usług, więc do naszego zespołu już wkrótce dołączą nowi lekarze.

Przychodnia EuroMediCare w Sky Tower to:

  • Przestronne gabinety i nowoczesny sprzęt

Aby zapewnić jeszcze wyższą jakość opieki medycznej postawiliśmy na instalację nowszego, odpowiedniego wyposażenia. Infrastruktura techniczna nowej lokalizacji umożliwia wykorzystanie szerokiego wachlarza możliwości i dopasowanie gabinetów do wymogów współczesnej medycyny.

  • Większa dostępność

Nowa lokalizacja to doskonale skomunikowane miejsce. Podróżujesz komunikacją miejską? Do dyspozycji masz szeroki wybór linii autobusowych i tramwajowych, przystanek w bliskiej odległości. Bezproblemowo dojedziesz do nas z różnych stron miasta, bez względu na formę transportu.

  • Parking dla pacjentów

Jeśli na co dzień wolisz podróżowanie autem, w Sky Towerze zaparkujesz komfortowo w podziemnym garażu (ul. Wielka, jadąc z centrum miasta).

  • Nowe specjalizacje

Wiemy, jak ważny jest wszechstronny dostęp do opieki medycznej i lekarzy różnych specjalizacji. Dlatego w Przychodni EuroMediCare uruchomione zostaną dodatkowe poradnie i usługi: m.in. konsultacje  gastroenterologiczne, urologiczne i endokrynologiczne. 

Rejestracja

Chcesz umówić się na wizytę? W lipcu możesz to zrobić dzwoniąc na dotychczasowy numer: 71 798 36 79

Od 1 sierpnia z kolei będziemy dostępni pod nr telefonu: 71 71 17 400

Nowa siedziba i nazwa Przychodni Practimed od 1 sierpnia:

Przychodnia EuroMediCare
Galeria Sky Tower I piętro
ul. Powstańców Śląskich 95
53-332 Wrocław

Przychodnia będzie czynna w godzinach: 07:00-20:00
Rejestracja telefoniczna (71 71 17 400) w godzinach: 07:00-18:00
Rejestracja w placówce: 07:30-18:30

 

Ważne! Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies zapisywane na urządzeniach końcowych użytkowników, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystywania Cookies i możliwości zmiany ich ustawień znajdują się w Polityce Prywatności. Informacje o ochronie Twoich danych osobowych są dostępne w Klauzuli Informacyjnej.