Przychodnia EuroMediCare / Diagnostyka / Badania RTG Wrocław

Badania RTG Wrocław


W pracowni RTG wykonywane są zdjęcia kostne i płucne przy użyciu aparatu RTG firmy Philips, z zastosowaniem materiałów eksploatacyjnych wysokiej jakości, firmy Kodak. Badania RTG wykonywane w naszym ośrodku opisywane są przez lekarzy radiologów klinicystów, posiadających wieloletnie doświadczenie w diagnostyce obrazowej.

Badania RTG Wrocław - EuroMediCare SkyTower Wrocław

Jakie badania wykonujemy?
W naszej pracowni możesz wykonać RTG:

Jak umówić się do lekarza?


Zadzwoń

W celu umówienia się zadzwoń:
+48 71 71 17 400
Badania wykonywane są bez wcześniejszej rejestracji* w poniedziałki i czwartki w godz. 8:00- 18:00 oraz we wtorki i środy w godz. 8:00 – 13:30.

*z wyjątkiem rtg kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego – na to badanie należy umówić się wcześniej oraz właściwie przygotować do wizyty

Rejestracja w placówce

Rejestracja jest również możliwa na miejscu w placówce, w godzinach 7:30-18:30

Napisz wiadomość

możesz skontaktować się z nami mailowo – wyślij wiadomość na adres:
info@emc-sa.pl

Wypełnij formularz, oddzwonimy

Ważne! Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies zapisywane na urządzeniach końcowych użytkowników, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystywania Cookies i możliwości zmiany ich ustawień znajdują się w Polityce Prywatności. Informacje o ochronie Twoich danych osobowych są dostępne w Klauzuli Informacyjnej.