Przychodnia EuroMediCare / Poradnia / Poradnia Onkologiczna

Poradnia Onkologiczna


Onkologia to dział medycyny zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem chorób nowotworowych. Rozpoznanie nowotworu to dla każdego pacjenta wyjątkowo trudna chwila. Bardzo często ten typ choroby wiąże się z groźnymi dla zdrowa, a często także dla życia, powikłaniami. Dlatego tak ważne jest wczesne postawienie diagnozy, a następnie wdrożenie jak najbardziej skutecznych procedur leczenia. W Poradni Onkologicznej naszej przychodni znajdziesz fachową pomoc na każdym etapie walki z rakiem. Zajmujemy się m.in.:

 • diagnostyką chorób nowotworowych,
 • leczeniem nowotworów,
 • leczeniem wspomagającym,
 • edukacją pacjentów oraz ich bliskich.

Jeśli zauważyłeś u siebie:

 • nietypowe guzki, zgrubienia, trudno gojące się rany, owrzodzenia,
 • pojawiające się bez określonej przyczyny krwawienia,
 • występujące bez powodu chrypkę lub kaszel,
 • zmiany w obrębie brodawek lub znamion,

skontaktuj się z nami i umów się na wizytę w Poradni Onkologicznej.

Poradnia Onkologiczna - EuroMediCare SkyTower Wrocław

Dr n. med. Łukasz Hajac

Jest specjalistą onkologii klinicznej, doktorem nauk medycznych z dziedziny onkologii. Kieruje Zespołem Nowotworów Neuroendokrynnych oraz pełni funkcję starszego asystenta w Oddziale Onkologii Klinicznej w Dolnośląskim Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu przy pl. Hiszfelda. Jest także lekarzem konsultującym w Dolnośląskim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Fieldorfa we Wrocławiu oraz w SPZOZ „Latawiec” w Świdnicy. Aktywnie uczestniczy w badaniach klinicznych nad nowymi lekami na nowotwory oraz w międzynarodowych konferencjach naukowych, autor publikacji z dziedziny onkologii i leczenia wspomagającego.

Dr n. med. Łukasz Hajac zajmuje się m.in.:

 • diagnostyką i leczeniem chorób nowotworowych,
 • leczeniem wspomagającym u chorych na nowotwory i poddawanych leczeniu onkologicznemu – w zakresie kontroli bólu, nudności, wymiotów, biegunek, zespołu ręka-stopa, polineuropatii itp.,
 • prowadzeniem chorych w ramach badań klinicznych nad nowymi lekami na nowotwory,
 • pomocą w zrozumieniu procesu i planu leczenia dla pacjenta i rodziny.

Specjalizuje się szczególnie w dziedzinie nowotworów przewodu pokarmowego (rak jelita grubego i odbytnicy, rak żołądka, nowotwory wątroby i trzustki) oraz guzów neuroendokrynnych, a także nowotworów urologicznych (rak prostaty, nerki, pęcherza, jądra), ginekologicznymi (rak jajnika, szyjki i trzonu macicy). Swoją wiedzą wspiera także pacjentów z innymi typami nowotworów (płuc, piersi, nowotwory skóry, czerniak itd.).

Poznaj naszych lekarzy

Łukasz Hajac

dr n. med. specjalista onkologii klinicznej

Jak umówić się do lekarza?


Zadzwoń

W celu umówienia się zadzwoń:
+48 71 34 49 133

Rejestracja telefoniczna w godzinach: 7:00-18:00

Rejestracja w placówce

Rejestracja jest również możliwa na miejscu w placówce, w godzinach 7:30-18:30

Napisz wiadomość

możesz skontaktować się z nami mailowo – wyślij wiadomość na adres:
info@emc-sa.pl

Wypełnij formularz, oddzwonimy

Ważne! Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies zapisywane na urządzeniach końcowych użytkowników, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystywania Cookies i możliwości zmiany ich ustawień znajdują się w Polityce Prywatności. Informacje o ochronie Twoich danych osobowych są dostępne w Klauzuli Informacyjnej.