Przychodnia EuroMediCare / Wybrane usługi / Badanie neuropsychiczne funkcji poznawczych

Badanie neuropsychiczne funkcji poznawczych


CZYM JEST BADANIE NEUROPSYCHOLOGICZNE FUNKCJI POZNAWCZYCH?

Badanie przeprowadzane jest po konsultacyjnym badaniu funkcji poznawczych i służy pogłębionej diagnozie zgłaszanych przez pacjenta trudności.
Badanie składa się z wykonania szeregu testów psychologicznych, uzupełnienia informacji pochodzących z wywiadu, krótkiej informacji ustnej o wynikach oraz wydania opinii na piśmie.

DO CZEGO SŁUŻY BADANIE?

Badanie pomocne jest w postawieniu diagnozy neurologicznej lub psychiatrycznej, ustaleniu możliwości rehabilitacji zaburzonych funkcji, ustaleniu potencjalnych trudności w wykonywaniu pracy zawodowej, nabywaniu nowych kwalifikacji lub codziennym funkcjonowaniu, ustaleniu rodzaju i wielkości szkód powstałych wskutek obrażeń doznanych w wypadku.

INFORMACJE DODATKOWE
  • Czas badania około 75 minut.
  • W sytuacjach uzasadnionych stanem zdrowia pacjenta czas ten może być podzielony na dwa spotkania.
  • Istnieje także możliwość przeprowadzenia badania neuropsychologicznego funkcji poznawczych po poradzie psychologicznej diagnostycznej. Czas takiego badania to około 100 minut, najczęściej podzielone na dwa spotkania. Porada psychologiczna diagnostyczna lub terapeutyczna. Czas do 50 minut.

Jak umówić się do lekarza?


Zadzwoń usluga

W celu umówienia się zadzwoń:
+48 71 71 17 400

Rejestracja telefoniczna w godzinach: 07:00-18:00

Rejestracja w placówce

Rejestracja jest również możliwa na miejscu w placówce, w godzinach 7:30-18:30

Napisz wiadomość

możesz skontaktować się z nami mailowo – wyślij wiadomość na adres:
info@emc-sa.pl

Wypełnij formularz, oddzwonimy

Ważne! Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies zapisywane na urządzeniach końcowych użytkowników, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystywania Cookies i możliwości zmiany ich ustawień znajdują się w Polityce Prywatności. Informacje o ochronie Twoich danych osobowych są dostępne w Klauzuli Informacyjnej.