Przychodnia EuroMediCare / Wybrane usługi / Konsultacje urologiczne

Konsultacje urologiczne


Problemy urologiczne (problemy z układem moczowo – płciowym) przez wiele osób są postrzegane jako sytuacje wyjątkowo wstydliwe. Dlatego w przypadku ich powstania dochodzi często do zaniedbań, w wyniku których pojawiają się niebezpieczne dla zdrowia konsekwencje.

Dlatego jeśli obserwujesz u siebie takie objawy, jak:
  • krwiomocz
  • ucisk na pęcherz
  • problemy z oddawaniem moczu lub ból w trakcie oddawania moczu
  • nietrzymanie moczu
  • utrzymujące się pieczenie lub swędzenie cewki moczowej
  • ból w dolnej części podbrzusza

natychmiast zgłoś się na konsultację urologiczną.

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą zdiagnozować przyczynę przykrych dolegliwości. Korzystając z nowoczesnego sprzętu przeprowadzą kompleksowe badania, a w razie konieczności opracują i wdrożą kompletny plan działania. Oferujemy pacjentom pełną ścieżkę leczenia urologicznego. W przypadku pojawienia się takiej konieczności, następstwem przeprowadzonych u nas konsultacji, może być dalsze leczenie, w tym leczenie operacyjne pod nadzorem konsultującego Cię lekarza.

Odpowiednio szybko reagując na pojawienie się problemów urologicznych możesz ograniczyć skutki tak groźnych schorzeń jak kamica układu moczowego, rak prostaty, rak pęcherza moczowego, rak nerki.

Jak umówić się do lekarza?


Zadzwoń

W celu umówienia się zadzwoń:
+48 71 34 49 133

Rejestracja telefoniczna w godzinach: 07:00-18:00

Rejestracja w placówce

Rejestracja jest również możliwa na miejscu w placówce, w godzinach 7:30-18:30

Napisz wiadomość

możesz skontaktować się z nami mailowo – wyślij wiadomość na adres:
info@emc-sa.pl

Wypełnij formularz, oddzwonimy

Ważne! Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies zapisywane na urządzeniach końcowych użytkowników, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystywania Cookies i możliwości zmiany ich ustawień znajdują się w Polityce Prywatności. Informacje o ochronie Twoich danych osobowych są dostępne w Klauzuli Informacyjnej.