Przychodnia EuroMediCare / Wybrane usługi / Wizyty domowe chirurga

Wizyty domowe chirurga


Schorzenia i urazy wymagające pomocy chirurga to zwykle dość poważne, a niekiedy nawet groźne problemy zdrowotne. Często zdarza się, że mają groźne konsekwencje, takie jak ból czy znaczne ograniczenia w poruszaniu się. Wiele osób odczuwa także dyskomfort psychiczny związany z odwiedzeniem lekarza o tej konkretnej specjalizacji. Dlatego z myślą o pacjentach, którzy nie mogą odwiedzić chirurga lub z jakichś powodów nie chcą tego robić, przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie. To domowe wizyty chirurgiczne.

Jeśli potrzebujesz pomocy chirurga, w szczególności:

  • konsultacji chirurgicznej,
  • założenia lub zdjęcia szwów,
  • założenia lub zmiany opatrunku,
  • innej, możliwej do przeprowadzenia w warunkach domowych, interwencji chirurgicznej

i chcesz, by lekarz Cię odwiedził, skontaktuj się z naszą przychodnią. Wspólnie ustalimy dogodny dla Ciebie termin domowej wizyty i powiemy Ci, jak się do niech przygotować. W wybranym dniu spotkasz się z lekarzem specjalistą, który postara się pomóc w Twoim medycznym problemie. Jeśli skuteczna pomoc w domu jednak nie będzie możliwa, otoczymy Cię opieką w naszej przychodni, a jeżeli to będzie konieczne – innych specjalistycznych placówkach. Oferujemy pełną ścieżkę leczenia chirurgicznego: od rozpoznania problemu i jego przyczyny, przez niezbędne konsultacje, do określenia sposobu leczenia i jego wdrożenia.

Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy – nie czekaj. Wystarczy, że zadzwonisz, poprosisz o pomoc chirurga i jesteś w domu!

Jak umówić się do lekarza?


Zadzwoń

W celu umówienia się zadzwoń:
+48 71 34 49 133

Rejestracja telefoniczna w godzinach: 7:00-18:00

Rejestracja w placówce

Rejestracja jest również możliwa na miejscu w placówce, w godzinach 7:30-18:30

Napisz wiadomość

możesz skontaktować się z nami mailowo – wyślij wiadomość na adres:
info@emc-sa.pl

Wypełnij formularz, oddzwonimy

Ważne! Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki Cookies zapisywane na urządzeniach końcowych użytkowników, aby ułatwić Ci korzystanie z serwisu oraz do celów statystycznych. Kliknij „Zgadzam się”, aby ta informacja nie pojawiała się. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystywania Cookies i możliwości zmiany ich ustawień znajdują się w Polityce Prywatności. Informacje o ochronie Twoich danych osobowych są dostępne w Klauzuli Informacyjnej.